Stalo žaidimas maišelyje : "Moksliukas" ir "Užimk tvirtovę"

6,00 €
Su mokesčiais

Du žaidimai už vieno kainą : "Moksliukas" ir "Užimk tvirtovę" maišelyje

Kiekis

Tai du žaidimai už vieno kainą : "Moksliukas" ir "Užimk tvirtovę". 

„Moksliukas"

Žaidėjai pradeda žaisti nuo viršutinio geltonojo - Istorijos lauko, ties geltonąja kortele. Žaidimas susideda iš penkių skirtingos spalvos mokslo laukų:

  • geltonas laukas - istorija;
  • žalias laukas - gamta ir žmogus;
  • oranžinis laukas - lietuvių kalba;
  • raudonas laukas - geografija;
  • alyvinis laukas - matematika.

Žaidime yra 100 kortelių su klausimais ir atsakymais. Kiekvienam laukui pagal spalvas - po 20 kortelių. Prieš pradedant žaisti, kortelės sudedamos į kaladėles pagal joms skirtas spalvas, klausimais į viršų. Prieš metant kauliuką žaidėjas pasiima viršutinę klausimų kortelę. Atsakęs į klausimą kortelę padeda į kaladėlės apačią ir išmeta kauliuką. Eina tiek, kiek išmeta taškų. Jei žaidėjas atsakymo nežino, perskaito atsakymą kitoje kortelės pusėje ir praleidžia ėjimą.

Žaidėjas atsakinėja į tuos klausimus, kuriame lauke yra. Atsistojus ant taško su rodykle, judėti nurodyta kryptimi.

Laimi tas žaidėjas, kuris pirmas pasiekia MATEMATIKOS lauke sėdintį profesorių ir tampa Moksliuku.

„Užimk tvirtovę!"

Žaidimą sudaro keturios spalvotos kortelės, atitinkančios tvirtovių vėliavų spalvas. Jos padalinamos į dvi dalis. Brūkšneliais pažymėtos kirpimo linijos. Žaidėjai, pradėdami žaisti, pasidalina po dvi korteles pagal spalvą. Žaidimas pradedamas žaisti nuo tos tvirtovės, kurios vėliavos spalva atitinka kortelės spalvą.

Žaidėjas pasiima vieną kortelės puselę ir, išmetęs kauliuką, eina tiek, kiek iškrito taškų. Atsistojus ant taško su rodyklę - judėti nurodyta kryptimi, atsistojus ant taško pažymėto kryžiuku - ėjimas praleidžiamas.

Atsistojęs ant savo spalvos tvirtovės bokšto, prie savo spalvos kortelės, tvirtovės viduje žaidėjas pasideda vieną kortelės pusę. Tuo pačiu keliu žaidėjas grįžta atgal pasiimti antrosios kortelės pusės. Laimi tas, kuris pirmas surenka savo vėliavos spalvos korteles ir užima tvirtovę.

G 043
5 Prekės

Specifinė nuoroda

Komentarai

Rašyti komentarą

Stalo žaidimas maišelyje : "Moksliukas" ir "Užimk tvirtovę"

Du žaidimai už vieno kainą : "Moksliukas" ir "Užimk tvirtovę" maišelyje

Rašyti komentarą

Jums taip pat gali patikti